MAGAZYNOWANIE

Magazynowanie i załadunek

Istotnym ogniwem funkcjonowania ładunku w obszarze łańcucha dostaw jest jego magazynowanie. SECAR posiada odpowiednią powierzchnię magazynową, aby świadczyć  klientom kompleksowe usługi przechowywania i załadunku/rozładunku towarów w temperaturach kontrolowanych.

Zaplecze magazynowe:

Co nas wyróżnia:

Lokalizacja

Sochaczew ( przy trasie krajowej E 50 ) to doskonały punkt przeładunkowy dla dystrybutorów dostarczających swoje towary do największych aglomeracji miejskich jak Warszawa , Łódź i okolice.

Cross-docking

Minimalizujemy koszty magazynowania i dystrybucji towarów. Przeładowujemy i wysyłamy towary naszych klientów bezpośrednio do ich odbiorców mając na względzie utrzymanie stałej ich temperatury. Nasza profesjonalna platforma przeładunkowa i sprzęt magazynowy umożliwia nam obsłużenie większości typów pojazdów oraz ich ładunków.

Nowoczesne wyposażenie

Usługi magazynowe to nie tylko fachowy i elastyczny personel, ale także najnowocześniejszy dostępny na rynku sprzęt i rozwiązania (tj.: energooszczędny magazyn klasy A+, niepylące posadzki, automatyka ppoż., ogrzewanie nadmuchowe), systemy informatyczne (w tym WMS) oraz systemy ISO i HACCP. Gwarantujące usługi na światowym poziomie.