PRACA

Kariera w SECAR ?

Szukasz ciekawej pracy w zespole rozwijającej się firmy, która pasjonuje się tym co robi i wierzy w ciągłe doskonalenie swoich pracowników i usług ? Czekamy na Ciebie !

Poszukujemy osoby, które posiadają motywację do pracy i chcą się rozwijać. Zapewniamy przyjazne środowisko pracy w doświadczonym zespole, które ma na celu pomagać w ograniczeniu stresu i wspierać w trudnych sytuacjach. 

Innowacyjność

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy też doświadczonym pracownikiem w branży, zawsze zachęcamy do otwartego dzielenia się swoimi pomysłami.

Rozwój

Wciąż poszerzamy zakres oferowanych usług i wchodzimy na nowe rynki.Dzięki temu będziesz mógł rozwijać się razem z nami.

Kultura orgnizacyjna

Kultura organizacyjna to normy i system wartości które tworzą nasze środowisko pracy. Zgodnie z nią przyjęliśmy politykę otwartych drzwi. Każdy pracowników ma prawo do otwartego i szczerego wyrażania swojej opinii bezpośrednio właścicielowi firmy.

Ludzie

Ludzie napędzają nasz sukces. Dlatego tak wiele inwestujemy w naszych pracowników. Różnorodność osób i ich indywidualność jest dla nas ważnym atutem przy rozwiązywaniu problemów i kreowania nowych idei nizbędnych do rozwoju firmy.

Atuty pracy w SECAR

Dbamy o  dobro naszych pracowników wiedząc, że ich zadowolenia bezpośrednio przedkłada się na zadowolenie klientów . 

Z myślą o nich stworzyliśmy specjalny program pracowniczy,   który powinien motywować ich do osiągania wyznaczonych celów. 

Od kandydatów oczekujemy przede  wszystkim zaangażowania, energii do pracy i otwartości na nowe wyzwania. 

Nie liczymy, że nowa osoba będzie wiedzieć wszytko dlatego szczere i otwarte  zadawanie pytań jest dla nas czymś normalnym i nie traktuje tego jako czyjąś słabość.