SPEDYCJA

Spedycja

W ramach swojej działalności SECAR Spedycja świadczy usługi spedycyjne dla Klientów polskich i zagranicznych w zakresie przewozu mrożonek, artykułów spożywczych i towarów łatwo psujących się na terenie Polski i Europy. Usługi spedycyjne SECAR Spedycja świadczy zarówno własnym transportem jak i korzysta z bazy wykwalifikowanych przewoźników krajowych i zagranicznych.

Kryteria wyboru podwykonawców odbywają się zgodnie z wymogami systemu HACCP. W związku z tym wszystkie naczepy chłodnie, którymi wykonywane są przewozy dla Klientów, są wyposażone w termografy oraz posiadają aktualne certyfikaty ATP. Ponadto dla zapewnienia wysokiej jakości usług, kierowcy prowadzą stały nadzór temperatur, posiadają książeczki mycia i dezynfekcji naczep oraz aktualne badania lekarskie.

Usługi spedycyjne realizowane są w oparciu o standardy zarządzania ujęte w normie ISO 9001-2008 oraz o wytyczne dotyczące zasad zachowania bezpieczeństwa żywności HACCP. Celem naszej firmy jest dostarczenie do klienta żywności bezpiecznej i o niezmienionych właściwościach fizyko-chemicznych.

Zakres usług spedycyjnych obejmuje kilka kategorii